Hakkımızda

3E Kauçuk Logo

Kauçuk, hayatın önemli bir parçasıdır. Çeşitli kullanım alanlarına sahip, yüksek dayanıklılığı, direnci ve esnekliği olan bir malzemedir. Birçok sektörde aktif olarak kullanılmaktadır. Otomobil, Sağlık, Oyuncak gibi..

Hakkımızda

Kullanım alanının geniş olmasından dolayı kauçuğun doğru ve verimli kullanımı tecrübe ve yüksek düzeyde uzmanlık gerektirir. 3E Kauçuk uzun yıllardan beri kauçuk sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
Güçlü bir finansal kaynağa, istikrarlı hammaddelere, modern üretim teknolojisine ve özellikle profesyonel çalışma arkadaşlarımıza sahip olmanın avantajı ile, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir doğal kauçuk tedariği sağlamaktayız.
Fiyat dalgalanmalarından olumsuz olarak etkilenmemeniz için, düzenli olarak kauçuk tedarikini yapıyor, fiyatlarımızı güncel tutuyoruz.
Kauçuk, lateks, sentetik kauçuk, sentetik lateks, doğal kauçuk, kauçuk hamuru ve kimyasal ihtiyaçlarınızı tek elden aracı olmadan temin ediyoruz.
Sürdürülebilir kalkınma yolculuğunda, doğru stratejik yöne ek olarak, her zaman etik iş değerlerine önem verir. 3E Kauçuk tüm çabalarıyla, kaliteli doğal kauçuk ve lateks ürünleri sağlama alanında müşterinin seçimini tamamen hak ettiğine inanmaktadır.
Lateks ve kauçuk ürünleri üretmek için yüksek teknolojili üretim hatlarına sahip ve yatırım yapma hedefini belirlemeye devam eden, aynı zamanda üretim ölçeğini genişleten üreticiler ile yolumuza devam ediyoruz.

Tedarikçi ülkeleri ziyaret ederek kalite denetimleri yapıyor, ürünlerimizin yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz.

Emtia borsalarını takip ederek ve üreticilerle günlük olarak iletişim kuruyoruz ve ürün fiyatlarını belirleyen arz ve talep dengesini sizler için takip ediyoruz.

Kauçuk hammaddelerimiz uluslararası kalite standartlarına uygun ve ISO, ASTM ve REACH kriterlerini karşılıyor. Talep olduğu takdirde numune üretebiliyoruz.